.

.

New
1PCS Нова Енергија Соларна Енергија тревник LED светилка Пат Тревник Светлина Отворено LED Осветлување Пат Градина Светлина од не ' рѓосувачки челик

1PCS Нова Енергија Соларна Енергија тревник LED светилка Пат Тревник Светлина Отворено LED Осветлување Пат Градина Светлина од

DEN 3189.60

Стока
Достапно.


12 PCS Нова Енергија Соларна Енергија тревник LED светилка Пат Тревник Светлина Отворено LED Осветлување Пат Градина Светлина од не ' рѓосувачки челик
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Карактеристики
Име : цевка од нерѓосувачки челик светилка АК-5036 Соларни градинарски светла LED Тревник
Параметар конфигурација :
Производ големина : 95 * 76 * 560mm
Сончевата енергија панели : 2 V 45m A
Извор : 3 PCS бела LED (шарени или грант дадена боја)
Моќност : 1 PCS 2 / 3 AA 600m Ah 1.2 V батерија
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.
Пакет содржи
12 X соларни тревник светилка

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Извор На Енергија:
Сончевиот
Бренд Име:
ZJMZYM
Стил:
Современа
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
АК-5036
Употреба:
празник
Заштита Ниво:
IP44
Напон:
1.2v
Надворешни Димензии:
95*76*560mm
Осветлување време:
8-10h
Живеат време:
100000H
Соларни панели:
2V 45mA
моќност:
1PCS 2/3AA 600mAh 1.2 V полнење на батеријата
Светлината resourse:
бела led
Број На Производ:
FD005
Wattage:
0.18w
Свеж

Избор на клиенти