.

.

New
Led Внатрешно Осветлување Соларни Светилки 4.8 M 20 Led диоди Капка Вода и луз Водоотпорен Шарени Самовила Градина Декорација Соларна LED String Светлина

Led Внатрешно Осветлување Соларни Светилки 4.8 M 20 Led диоди Капка Вода и луз Водоотпорен Шарени Самовила Градина Декорација

DEN 732.00
DEN 813.60

Стока
Достапно.

Lumens : 100 LM
4. Водоотпорен, погодна за внатрешна и надворешна употреба.
Спецификација :
1.
Led Внатрешно Осветлување Соларни Светилки 4. Соларен панел : 2 V 100 MA
12. Светла боја : Мулти-Боја, ладна бела, топло бела
2. Со ON/OFF, РЕЖИМ прекинувачи. Должина од Соларни панел за прво прашање : 1. Работно време : 8-10 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часа
6.8 M 20 Led диоди Капка Вода и луз Водоотпорен Шарени Самовила Градина Декорација Соларна LED String Светлина
>Најбрзиот Брод без 24 Часа
>4. Таа има 2 прекинувачи, еден е на Чекање (Светкави режим конвертирате switch), друг е На Моќ/Исклучување (По switch вклучен, може да автоматско светлина контрола и полнење). Лесни начини : 2
9. LED количина : 20pcs
8. Супер долго работно време, тоа може да континуирано работат повеќе од 8 часа во текот на ноќта ако панел апсорбира доволно сонце во текот на денот. Контрола метод : светлина-управувана + копчиња
14. Оваа прекрасна string светлина ги осветлува во текот на ноќта, идеални за украсување на вашиот градини, патио, тревник, тремот, портата, дворот итн. Време на полнење : 6 часа
5. Батерија : 1.8 Метри 16 FT должина/20 Led диоди
>Water Drop LED Соларна Самовила Светлина
>Погоден за Градина Декорација/Божиќ Дрво Декорација/Одмор Партија Brithday Декорација
Производи Карактеристики :
1. Прекинувач : Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODE
7. Батерија : вграден-во 600m AH NI-МЗ батеријата
3. Должината на String : 4. Живот време : 5000h
13.

Детали

Емитуваат Боја:
топло бела
Извор На Енергија:
Сончевиот
Број На Модел На:
HZ-SL20SD
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
сертификација:
CE,FCC,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Употреба:
празник
Бренд Име:
CrazyFire
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
соларни string светлина
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Батеријата:
Вграден-во 1.2 V 600mAH NI-МЗ батеријата
Lumens:
100LM
Време На Полнење:
6 часа
Префрлете:
НА моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODE
LED количина:
20pcs
Режим на блиц:
Долги светла+единствен флеш
Соларен Панел:
2V 100MA
Живот време:
5000H
Wattage:
00
Свеж

Избор на клиенти