.

.

New
100x15x3.5mm 220V 230 Centigrade 140W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

100x15x3.5mm 220V 230 Centigrade 140W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

DEN 291.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

5 mm Напон 220 V Моќ 140 W Температура 230 Centigrade Материјал Алуминиум Легура Тежина 22g/pc Пакет 2 парчиња Греење Плоча
За повеќе 100x15x3. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Покрај купувачот треба да биде одговорна за било каков данок или должност обвинет од страна на својата земја. Ви благодариме!. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ја ви e-mail и ние ќе се обидеме да rply вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.5mm PTC греење плоча, ве молиме кликнете на следната спецификација :
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или проблеми пред или по купувањето. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Превозот цена и ракување полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Детали
Спецификација : Име На Производ Греење Плоча Димензии(Прибл.
ИСПОРАКА
1. Купувачот се одговорни за било insureance, проблеми и оштетувања кои предизвикуваат со превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.

Детали

Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
100x15x3.5mm
is_customized:
Yes
Примена:
PTC Греење Плоча
Номинална Напон:
Други
Напон:
220V
Температура:
230 Centigrade
моќност:
140W
Свеж

Избор на клиенти