.

.

New
60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

60x28x7mm 12V 180 Степен целзиусови степени 30W Термостат Греење Плоча PTC Постојана Температура на Греење на Елемент

DEN 372.00
DEN 489.12

Стока
Достапно.


ДРУГА ПОЛИТИКА
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригиналните услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела зема 7-30 дена да брод на светот.) 60×28×7mm Напон 12 V Моќност 30 W Температура Од 180 Centigrade Материјал Алуминиум Легура Тежина 24g/pc Пакет 2 парчиња Греење Плоча
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или проблеми пред или по купувањето. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Купувачот се одговорни за било insureance, проблеми и оштетувања кои предизвикуваат со превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние не сме одговорни за било обичај должност или impory данок. Превозот цена и ракување полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. И тоа е за 5-10 работни дена од ЕМС.

Детали

Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
60x28x7mm
is_customized:
Yes
Примена:
PTC Греење Плоча
Номинална Напон:
Други
Напон:
12V
Температура:
180 Centigrade
моќност:
30W
Свеж

Избор на клиенти