.

.

New
10 единици Пластична цевка држачот за 58 стаклена цевка, за соларни загревачи на вода систем за греење

10 единици Пластична цевка држачот за 58 стаклена цевка, за соларни загревачи на вода систем за греење

DEN 378.00
DEN 455.52

Стока
Достапно.

Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ. Ние сме задоволни да работат со вас! Контактирајте со нас
Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака.

Детали

is_customized:
Yes
Примена:
Сончевиот Систем Контролер
Број На Модел На:
SWH-TBH-58-10
Свеж

Избор на клиенти