.

.

New
550ml Нерѓосувачки Челик Leakproof Капки Масло за Јадење Тенџере Сос Оцет Масло Шише

550ml Нерѓосувачки Челик Leakproof Капки Масло за Јадење Тенџере Сос Оцет Масло Шише

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Храна Одделение од Нерѓосувачки челик oiler
Телото Направена од страна бранеа од нерѓосувачки челик, Лесно чистење и хигиена.
Backflow превенција spout дизајн, подобра контрола на масло, за да ви даде здрав начин на живот.
Може да се одржи Масло за Јадење ,Сос, Оцет и сл.
Погоден за домашни или ресторан кујна употреба.
Капацитет : 550ml/18 Oz
Производ Големина : Дијаметар 8.5 cm x Висина 14.8 cm
Нето Тежина : 450g
Пакет : 1 x Масло шише со магија чистење гумичка

Детали

Dinnerware Тип:
Сок Чамци
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SS450
Свеж

Избор на клиенти