.

.

New
Bobcat Услуга Прирачници Целосен Сет DVD

Bobcat Услуга Прирачници Целосен Сет DVD

DEN 7680.00
DEN 9600.00

Стока
Достапно.


Детали

Верзија На Софтвер:
1
Хардвер Верзија:
1
Бренд Име:
SattvDiag
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1inch
моќност:
1
Име На Модел:
Услуга
Специјални Функции:
WIFI
Напон:
1
Материјал Тип:
1
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Софтвер
Свеж

Избор на клиенти