.

.

New
Сигурни одговара Троседот тесни заврши сите инклузивно водат slipcover троседот покрие еластична крпа 1/2/3 седишта 1piece целосна мат платно

Сигурни одговара Троседот тесни заврши сите инклузивно водат slipcover троседот покрие еластична крпа 1/2/3 седишта 1piece целосна

DEN 1596.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Софа маска може да се користи на сите троседот со дупки како што е подолу. ние обезбедуваме помошни алатки дели и може да се притисне во празнината на троседот за одредување на троседот капак.

Детали

Спецификација:
single 90 to 140cm, 2 seats 145 to 185cm, 3 seats 190 to 235cm
Применливи Троседот:
Еден-седишта Троседот
Производство:
Софа Маска
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Twill
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
Полиестер влакна
Ткаенина Директорот Компонента:
Полиуретански еластични влакна (spandex)
Ткаенина директорот компонента содржина:
92
Стил:
Модерна
Боја Класификација:
Армија зелена, црвена, виолетова, црна, чоколадо
Софа покрие производот категорија:
Диван set (ја покриваат целата троседот)
Применливи троседот тип:
Еден седишта троседот
Свеж

Избор на клиенти