.

.

New
Slipcovers Троседот тесни заврши сите инклузивно лизга-отпорни пресек еластична целосна троседот Покрие/крпа и Една/Две/Три/Четири седишта

Slipcovers Троседот тесни заврши сите инклузивно лизга-отпорни пресек еластична целосна троседот Покрие/крпа и Една/Две/Три/Четири

DEN 1219.00
DEN 1219.20

Стока
Достапно.


високо водат Ткаенина
еден Седишта : Должина на троседот големина помеѓу 90-140cm
две Седишта : Должина на троседот големина помеѓу 145*185cm
три Седишта : Должина на троседот големина помеѓу 195-230cm
четири Седишта : Должина на троседот големина помеѓу 235-300cm
Единствен/Loverseat/Троседот/Агол Покривање Ткаенини : високо водат Оваа Цена не вклучува бела Пена (Анти-пропадна Stick),контактирајте со нас Љубезно Потсетник 1.Прирачник за мерење на 1-5cm грешка/тежина 0.1-0.3 кг е дозволиво 2.сакам да друга големина,ве молиме контактирајте со нас 3.поради долги транспорт проблем,на Производи ќе биде малку капакот 4.Едноставно Пакување,во Vacunn 5.нарачана Перница Случај ,контактирајте со нас 6.било која Форма на Троседот да го користите ,но бидете сигурни дека Големината прв
инсталација чекори :

Детали

Спецификација:
onefor90to140cm, twofor145to185cm, threefor195to230c, fourfor235to300c
Бренд Име:
MYRU
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Пастирски
Шаблон Тип:
Цврста
Производство:
Софа Маска
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Големина:
as describtion
Број На Модел На:
еднократни лозинки
перница маска:
може да го направи било која големина
Оваа Цена не вклучува:
Анти-пропадна Стап
Свеж

Избор на клиенти