.

.

New
Американски стил Памук троседот крпа паун пеперутка ткаење ќебе реси tassel лизга-отпорни троседот покрие 130*180CM SP3774

Американски стил Памук троседот крпа паун пеперутка ткаење ќебе реси tassel лизга-отпорни троседот покрие 130*180CM SP3774

DEN 2736.00
DEN 5472.00

Стока
Достапно.


Материјал : Памук/Полиестер
Големина : 130*180cm(51.2"*70.8")
Тежина : 1.3 кг
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер до компјутер кој ќе се направат различните ефект на боја, и ние не би требало да се преземат одговорност за тоа. Ве молиме да го потврдите боја со слика во нашата продавница пред ставање ред.
Ве молиме љубезно потврди дека големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација пред ставање ред.

Детали

Спецификација:
130cm180cm
Производство:
софа крпа
Број На Модел На:
SP3774
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Американски Стил
Големина:
130*180cm
Шема:
ткаењето
Шаблон Тип:
Животните
Свеж

Избор на клиенти