.

.

New
Дневна Соба Декоративни Spandex Еластична Троседот Заштитник Slipcovers Отстранлив Прашина-доказ, Меки се Водат Сите инклузивно Каучот Седиште Случај

Дневна Соба Декоративни Spandex Еластична Троседот Заштитник Slipcovers Отстранлив Прашина-доказ, Меки се Водат Сите инклузивно

DEN 853.00
DEN 1219.20

Стока
Достапно.

друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат
5. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.нема мало пакување, ако сакате да го продажба повторно или како Подарок ,ве молиме размислете за пакување проблем
7.
Љубезно Потсетник
1.добредојдовте на нашиот магазин
Monily Дневна Соба Декоративни Spandex Еластична Троседот Заштитник Slipcovers Отстранлив Прашина-доказ, Меки се Водат Сите инклузивно Каучот Седиште Случај
Опис На Производот(Пакет Се Вклучени) :
1) Точка Име : Троседот Маска
2) Материјал : 100% Spandex + Полиестер
3)Големина Приближно :
Софа должина помеѓу 90-140cm избор Еден-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 145-185cm избор Две-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 195-230cm избор на Три-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 235-300cm избор Четири-седишта троседот маска
Пресек или Агол троседот мора да треба да се купат 2 ги покрива троседот,големина зависи од должината на линија АА и BB CC или
На пример : АА=200cm, ББ=160cm,може да се купи 1 PC три седишта троседот капак и 1 PC две седишта троседот маска
4)Количеството : 1 КОМПЈУТЕР
5)Боја : како на сликата
Како да инсталирате
Чекори 1 : Позиција на slipcover во текот на троседот со етикетата на back Steps 2 : Повлечете го ткаенина рамномерно во текот на троседот, и да се поттикнат бела сунѓерот цилиндри во просторот помеѓу перници, обликувањето на насловната на троседот и одржување на тесни ткаенини
Чекорите 3 : Навалување на троседот нагоре и да се најде еластична врски. Ние не се дозволи наплата или размени, бидејќи од вас промена на умот. клиенти сите се наши пријатели.

Детали

Спецификација:
Single seat, three seater, Four seater, Tow seater
Бренд Име:
Monily
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Флорални
Производство:
Софа Маска
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Големина:
90-300cm
Број На Модел На:
софа каучот декоративни slipcover за дневна соба
Свеж

Избор на клиенти