.

.

New
Груба коноп троседот обичен лен перница покрие чај фотографија крпа автомобил покритие ткаенини мека торба

Груба коноп троседот обичен лен перница покрие чај фотографија крпа автомобил покритие ткаенини мека торба

DEN 122.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Купи еден е 1 метар, купи 2 парчиња е 2 метри, купи 3 парчиња е 3 метри, и така натаму, купи повеќе парчиња не ја сече! детали за производот Производ Ширина : 148cm Производ Тежина : 400g / M Употреба : Дома со крпа, песок ослободување, tablecloths, електрични апарати за домаќинство маска, перница покрива, перница маска, автомобил покритие, катедрата покрива, мек пакет, DIY занаети, кукли, снимање позадина, покрива троседот ткаенина, украсени хотел кафе, и други цели . Совет : . Многу фокусирани боја, ткаенина бара купувачи, ве молиме да се купи внимателно Или испраќање примероци По гледањето на физичко задоволство, а потоа се купи ве Молиме купувачите одговара, ви благодариме Што му служи на бесплатни примероци, поштенски купувачот.!

Детали

Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
Width 148cm
Производство:
Комбинација За Полнење
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Материјал:
спојувањето
Стил:
Пастирски
Шема:
Обична Обоена
Свеж

Избор на клиенти