.

.

New
Професионален Фудбалски Капитен Armband Конкуренција Фудбалска Топка Рака Еластична Бенд Лидер Спортски Стап Twine Висок Квалитет 4pcs/пакет

Професионален Фудбалски Капитен Armband Конкуренција Фудбалска Топка Рака Еластична Бенд Лидер Спортски Стап Twine Висок Квалитет

DEN 202.56

Стока
Достапно.


Боја : Зелена ,Жолта , Портокалова , Црвена , Сина
Големина : 33*7cm
Материјал : Полиестер
Тежина (прибл.) : 13 g
Пакет : 4 * Капетан Armband

Детали

Гумени:
No
Бренд Име:
ZXZ
Изведени Серија:
Значка/Копче За
Материјал:
Најлон
Големина:
About 12.9x2.7
Тежина:
13g
Функција:
Одлично за фудбал, мал фудбал и други спортски тим
Материјал:
Најлон еластична ткаенина со светла боја
Број На Модел На:
336
Применливи Луѓе:
Мажи
Топката Големина:
No
Свеж

Избор на клиенти