.

.

New
20pcs метал кошарка, одбојка фудбал свирки судијата свирче не ' рѓосувачки stells cheerleading спортски свирче со lanyard

20pcs метал кошарка, одбојка фудбал свирки судијата свирче не ' рѓосувачки stells cheerleading спортски свирче со lanyard

DEN 1162.56

Стока
Достапно.

За да побарате враќање ве молиме контактирајте со нас
5. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа.Сите се враќа, мора да го придружува оригинално пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена., ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
Превозот :
1. : Опсегот
карактеристики : дизајн на пеперутка свирче -канали направи тоа умерено висока свирче, целосно во сенка на толпата бучава и природната средина бучава. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не следи.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа.Купувачот плаќа врати превозот.
Добредојдовте на големо и обичај! Сите продукти Може да се меша трговија на големо (мешани бродот ќе се лесно евтини). Но, тоа може да биде за 45days, ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days.

Детали

Гумени:
No
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
ПВЦ
Изведени Серија:
изберете работ пронаоѓач
Применливи Луѓе:
Мажи
Топката Големина:
5
Број На Модел На:
изберете работ пронаоѓач
Свеж

Избор на клиенти