.

.

New
ANNYMOLI Жените Зимски Чизми Секси Tassel Бедрото Високи Чизми Лак Платформа Екстремно Високи Потпетици во Текот на Коленото Чизми Женски Чевли Црна

ANNYMOLI Жените Зимски Чизми Секси Tassel Бедрото Високи Чизми Лак Платформа Екстремно Високи Потпетици во Текот на Коленото

DEN 2783.00
DEN 5352.00

Стока
Достапно.


ANNYMOLI Жените Зимски Чизми Секси Tassel Бедрото Високи Чизми Лак Платформа Екстремно Високи Потпетици во Текот на Коленото Чизми Женски Чевли Црна
1. Кристал метал и чипка бенд декорација 2.Топло сомот поставата
3. Моден roung пети со златни метални 3.Секси високи потпетици

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
2017 Чизми 53
Моден Елемент:
riband
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Вратило Материјал:
Стадото
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
ANNYMOLI
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Стадото
Големина:
34 35 36 37 38 39
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5
боја:
Црна
Пета:
Тенки Потпетици Чизми
Пета Висина:
13.5 cm
Сезоната:
есен зима пролет
Функција:
жените чизми
функција 1:
Есенски Чевли За Дами
Карактеристика 2:
Femmes Bottes
функција 3:
Chaussure Femme
Свеж

Избор на клиенти