.

.

New
чевли жена Мода motocicleta mulheres мартин outono inverno botas де couro чизми femininas botas жените чизми платно 905

чевли жена Мода motocicleta mulheres мартин outono inverno botas де couro чизми femininas botas жените чизми платно 905

DEN 3104.00
DEN 5088.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
BLXQPYT
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Гума
is_handmade:
Yes
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
PGY-905
Пета Тип:
Плоштад пета
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Горниот Материјал:
pu
Вратило Материјал:
PU
Тип На Објект:
Чизми
Одделот За Името:
Возрасни
Чевли Ширина:
M)
Свеж

Избор на клиенти