.

.

New
10pcs Метал В гората Задниот Поклопец на Леќите на капа за видео надзор во ЖИВО Леќа

10pcs Метал В гората Задниот Поклопец на Леќите на капа за видео надзор во ЖИВО Леќа

DEN 1140.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


10pcs Метал Задните Леќи капа за C-планината Леќа
Вовед
(Трети Лица) Дизајн, C-планината Леќа
Оваа задните леќи на ззп се користи кога складирање на вашите леќи или по објективот е отстранета од вашиот камера. Тоа им помага да се задржи прашина од вашиот објектив механизам.
Овој метал капа е совршен за било C Завртка планината леќи, како што се Asahi Pentax Супер Takumar и сите други В завртка планината леќа.
Материјал : Елоксирани Алуминиумски Метална Боја : црна Тежина : 5g Сосема нов, не се користи
Пакување Се Вклучени :
Метал C-планината Задните Леќи Капа x10
Погоден За
C-планината Леќа

Детали

Бренд Име:
Dslrkit
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CM
Материјал:
Елоксирани Алуминиумски Метал
Пакет:
оригиналниот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти