.

.

New
2 парчиња Метал В гората Задниот Поклопец на Леќите на капа за видео надзор во ЖИВО Леќа

2 парчиња Метал В гората Задниот Поклопец на Леќите на капа за видео надзор во ЖИВО Леќа

DEN 364.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


2 парчиња Метал Задните Леќи капа за C-планината Леќа
Вовед
(Трети Лица) Дизајн, C-планината Леќа
Оваа задните леќи на ззп се користи кога складирање на вашите леќи или по објективот е отстранета од вашиот камера. Тоа им помага да се задржи прашина од вашиот објектив механизам.
Овој метал капа е совршен за било C Завртка планината леќи, како што се Asahi Pentax Супер Takumar и сите други В завртка планината леќа.
Материјал : Елоксирани Алуминиумски Метална Боја : црна Тежина : 5g Сосема нов, не се користи
Пакување Се Вклучени :
Метал C-планината Задните Леќи Капа x2
Погоден За
C-планината Леќа

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Dslrkit
Број На Модел На:
Cmount
Материјал:
Елоксирани Алуминиумски Метал
Пакет:
оригиналниот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти