.

.

New
бесплатен превозот 100pcs 49mm 52/55/58/62/67/72/77mm Snap-на Предна Леќа Капа и Маска за Canon Nikon Олимп Sony Pentax Сигма Леќа

бесплатен превозот 100pcs 49mm 52/55/58/62/67/72/77mm Snap-на Предна Леќа Капа и Маска за Canon Nikon Олимп Sony Pentax Сигма

DEN 2447.52

Стока
Достапно.


100pcs Snap-на Предна Леќа Капа и Маска за Canon Nikon Олимп Sony Pentax Сигма Леќа
Објектот специфики :
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали. Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојба
пакетот вклучува :
100pcs x леќи на Камерата капа
може да се меша големина
ако ви треба со логото,можете, исто така, може да остави порака за тоа (за canon,за nikon,а)

Детали

Калибар:
49mm, 52mm, 67mm, 72mm, 77mm, 55мм, 62mm, 58mm
Бренд Име:
Zomei
Компатибилен Бренд:
КАНОН,Fuji,NIKON,Pentax,Sony, Minolta
Пакет:
No
Број На Модел На:
Неутрален
Свеж

Избор на клиенти