.

.

New
A88+ Интелигентни Спорт Хривнија Bluetooth Smartband отчукувањата на Срцето Следи Крв, кислород OLED Pedometer Wristband За Android и IOS

A88+ Интелигентни Спорт Хривнија Bluetooth Smartband отчукувањата на Срцето Следи Крв, кислород OLED Pedometer Wristband За Android

DEN 1236.00
DEN 1584.00

Стока
Достапно.

2)Двојно тестирање : Вграден-во високо чувствителни чип, тоа може да се направи крв, кислород и динамичен отчукувањата на срцето следење и снимање на кривата, така што ќе може да знае вашиот движење ситуација подобро 3)на Спиењето следи : Снимање на податоци за вашиот сон време, ноќна квалитет, ви помогне да се развие добар одмор навика 4) Pedometer, Sedentary потсетување : клупскиот менаџмент експерт, за следење на дневно движење, снимање на спортски податоци, да ве потсетам за да се одморат. Спецификација : *Modle : A88+ *Меморија : 256 KB *Сензор : Зелено Светло Активни отчукувањата на Срцето *Време на Мирување : Нормално го Користите За Една Недела ,Режим за Една Месеци.

Детали

Случај Материјал:
Пластични
Функција:
Passometer,Социјалните Медиуми Известувања,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Далечински Управувач,Активност Tracker,Отчукувањата На Срцето Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер,Крв, Кислород
Екран На Допир:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
Модел:
A88+
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Јазик:
Англиски
бендот материјал :
Силика
Стил:
Моден
Екран Тип:
LED
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JingTider
Екран Стил:
Правоаголникот/Плоштад-форма
боја:
Црна,Сина,Зелена,Виолетова,Бела
Капацитетот На Батеријата:
100MAH
крв со кислород:
Yes
Сензор:
Зелено Светло Активни Отчукувањата На Срцето
Тип:
На Рачниот Зглоб
Функција:
Расположение Tracker, отчукувањата на Срцето монитор, Крв, кислород песна
Свеж

Избор на клиенти