.

.

New
Најлон Види Бенд Рака За Garmin Fenix 3 / ЧАС Боја:Зелена (Најлон)

Најлон Види Бенд Рака За Garmin Fenix 3 / ЧАС Боја:Зелена (Најлон)

DEN 211.20

Стока
Достапно.

Најлон Види Бенд Рака За Garmin Fenix 3 / ЧАС Боја : Зелена (Најлон) 100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Количина : 1
Материјали : Најлон
Ширина : 26mm
Должина : 260mm
Компатибилен За Garmin Fenix 3
Боја : Зелена
Пакетот Вклучува :
1pc Wristband
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Број На Модел На:
нови пристигнување
Затворач Тип:
хривнија тока
Бренд Име:
ZGPAX
Тип:
види рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бендот Должина:
18cm
Свеж

Избор на клиенти