.

.

New
2018 Топла продажба Замена Нерѓосувачки Челик Синџир Бендови со Метална Рамка за Fitbit Блаже Сребро Црна Роза Златото не ' Рѓосувачки Челик

2018 Топла продажба Замена Нерѓосувачки Челик Синџир Бендови со Метална Рамка за Fitbit Блаже Сребро Црна Роза Златото не ' Рѓосувачки

DEN 544.00
DEN 680.64

Стока
Достапно.


КАКО ДА ОДБЕРЕТЕ : Нашата големини не се означени исто како официјален Fitbit големини. Со цел да се утврди која големина е најдобро мора да се измери вашиот зглоб обемот ЛЕСНО ДА ја промените големината : Едноставно отстранување на виткање затворач за да ја промените големината на бендот. Нема алатка е потребно Функција и стил, од не 'рѓосувачки челик синџир дизајн им овозможува на вашиот зглоб за да се здив додека се' уште се чувствуваат удобно и мека за целиот ден употреба Додавање на уште еден линк може да се прошири 10мм (прибл 3/8 инчи)

Детали

Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Херој Iand
Тип:
врвка за околу рака
Компатибилност:
сите
Јазик:
сите
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22cm
22cmCondition:
Нова без ознаки
Свеж

Избор на клиенти