.

.

New
15 Бои Силикони Го Замени Зглоб Бенд Рака Хривнија За Fitbit Flex 2 Smart Watch Smart Бендот Го Замени Хривнија За Fitbit Flex2

15 Бои Силикони Го Замени Зглоб Бенд Рака Хривнија За Fitbit Flex 2 Smart Watch Smart Бендот Го Замени Хривнија За Fitbit Flex2

DEN 109.44

Стока
Достапно.


Бои Силикони Го Замени Зглоб Бенд Рака Хривнија За Fitbit Flex 2 Smart Watch Smart Бендот Го Замени Хривнија За Fitbit Flex2
Карактеристики На Производот :
1.Меки и удобни носат
2.Компресија на калапи, цврсти и издржливи
3. 12 боја за избор
Спецификации :
1.Материјал : Силикон
2. 2 големина за избор : S / L
Пакување Се Вклучени :
1* Силикони врвка за околу рака( Tracker не се вклучени)
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
S : 5.5-7.5 инчи/ 140-190mm
Бендот ширина : 0.7 инчи/14mm
Должина : 23cm
L : 6.5-9.5 инчи / 170-240mm
Бендот ширина : 0.7 инчи/14mm
Должина : 25cm
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchban

Детали

Бренд Име:
BEHUA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
врвка за околу рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Јазик:
За Fitbit Flex2
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Watchband Бои:
Како што е прикажано
Види Појас За Кого:
Види Сопственик Види Колектори
S големина:
5.5-7.5 инчи
L големина:
6.5-9.5 инчи
Бендот Ширина:
0.7 инчен
клучни зборови 1:
Хривнија за Fitbit Flex
клучни зборови 2:
Watchband за Fitbit Flex2
3 клучни зборови:
Силиконски Хривнија Шарени Хривнија за Fitbit Flex2
Свеж

Избор на клиенти