.

.

New
РК Резервоарот Шасија Роботот Интелигентни Barrowload Далечински Управувач КОМПЛЕТ Трактор Пречка Гасеница Wall-e Инфраред

РК Резервоарот Шасија Роботот Интелигентни Barrowload Далечински Управувач КОМПЛЕТ Трактор Пречка Гасеница Wall-e Инфраред

DEN 4500.00

Стока
Достапно.

Вовед :
Автомобил за таа продавница има само лансираше нов производ, со нови ментални stent (рамка),роман и елегантен изглед, цврста структура. Таа користи висока моќност двоен мотор конфигурација, со моќен, се кандидира брзо,висока стабилност. Ова тенк/автомобил шасија може да се сврти, назад, лево и десно. Itis многу добар висок квалитет на резервоарот/автомобил шасија, бидејќи на своите извонредни карактеристики, како што се флексибилни. Пријатно изненаден, овој тенк/автомобил во вредност од isto биде вреди да се поседуваат.
Повеќе детали, ве молиме посетете :
Карактеристики :
Роман и елегантен изглед;
Алуминиум;
Цврст структура;
Моќна сила;
Брзо, стабилност,флексибилност;
Силна енергија;
Имајќи тежина : околу 5-10kg
Параметри :
Име : Интелигентни песна автомобил/резервоарот шасија
Материјал : метал
Производ големина : околу 230 * 250 *60mm (должина * ширина * висина)
Работен напон : 12-24 V
Мотор : 12 V за 50rpm; 24 V за 100rpm (ниска брзина голем вртежен момент : 10kg)

Пакет Се Вклучени :
Шасија stent : 1 парче
Гасеница : 1 пар
Возење тркала : 2 парчиња
Управувано круг тркала : 4 парчиња
DC мотор : 1 пар
Слики (со мобилен камерата и без преработка) :

Детали

Карактеристики:
Далечински Управувач,Слот
Бренд Име:
SZDoit
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Контрола На Канали:
2 канали
максимална брзина:
Други
Број На Модел На:
Други
жиро:
Други
Скала:
1
Свеж

Избор на клиенти