.

.

New
Wlansmart Префрлање 1 2 3 банда ЕУ Стандард Smart home Автоматизација екран на Допир Панел ЗА Далечинска Контрола од страна на smart телефон преку Broadlink рм про

Wlansmart Префрлање 1 2 3 банда ЕУ Стандард Smart home Автоматизација екран на Допир Панел ЗА Далечинска Контрола од страна на

DEN 607.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Во светот превозот. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.92 MHz Боја : бела/црна Опкружување при работа : -30~70 Centigrade; помалку од 95% RH Вкупната Номинална Оптоварување : 5-100 W/Банда Панел Материјал : Калено Зајакнато Кристално Стакло Панел Пакување Детали : Картонска кутија Само со Конзумирање на Моќ : Помалку од 0. Можете да ги контролирате уредите од било каде во било кое време од телефонот преку Интернет. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Актуелни : 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
или кликнете подолу фото да нареди нови Broadlink РМ Pro :
Производ Големина : Пакет :
1pcs ws ЕУ се префрлите
1 Pcs RF далечински контролер
1pcs упатство
2 парчиња завртки за инсталација
Топло Напомена : секој switch вклучувајќи над 6key мини RF далечински контролер. Дали тоа треба да се работи со rmpro за да се постигне далечински управувач функција? _Yes, Инаку, тоа е само нормално допир switch. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Откако прилагодувањата се направи, уреди можат да работат независно без СТАН работи на телефонот. Сите акција поставки се зачувани во уредот трајно освен ако не сте го ресетирате уредот.

Детали

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
жиро:
no
Карактеристики:
Блескави
Број На Модел На:
WS ЕУ се Префрлите
максимална брзина:
RF433.92MHz
Скала:
1
Бренд Име:
WLANSMART
Контрола На Канали:
2 канали
Стандард:
НИ/AU Стандард
Тип На Сигнал:
RF433.92MHz
димензија:
120*72MM
Функција:
Тајмер функција,работа со РМ Про
Апликации:
smart home автоматизација
Напојување:
AC110~150V/170~240V,50/60Hz
Светилка vattage:
5-200W/банда
Далечински управувач растојание:
затворен ≥ 8m во Соба
Механички Живот:
100,000 пати
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Свеж

Избор на клиенти