.

.

New
Сосема Нов Стерео Слушалка За Samsung Галакси J7 Премиер СМ-G610F Earbuds Слушалки Со Микрофон за Далечинска Контрола на Јачина на звук Слушалки

Сосема Нов Стерео Слушалка За Samsung Галакси J7 Премиер СМ-G610F Earbuds Слушалки Со Микрофон за Далечинска Контрола на

DEN 306.00
DEN 325.92

Стока
Достапно.

Превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се избере DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи. Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.Пакетот Вклучува
1 x Слушалка Пратката во Светот free Shipping. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек. Повратни информации и Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. Нарачки обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка. Враќање&Наплата Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.

Детали

Бренд Име:
ShiPian
Стил:
Во Уво
комуникација:
Жичен
Конектори:
ПОМОШЕН
Безжична Тип:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Функција:
Поништување Бучава
Приклучок Тип:
Линија Тип
Чувствителност:
100DB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
32Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Q1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Безжичен:
No
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
боја:
црна, бела, црвена
Стил:
Нова Мода
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Поддршка
dropship:
Поддршка
превозот:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име:
Супер Бас Слушалка за Samsung Галакси J7 Премиер СМ-G610F
Производ вклучува:
1 x Слушалка Со Микрофон за Samsung Галакси J7 Премиер СМ-G610F
Свеж

Избор на клиенти