.

.

New
Оригиналниот SoundMAGIC PL21 Во Уво Бучава Изолирање на Слушалки earbuds за Мобилни мобилен телефон таблета лаптоп КОМПЈУТЕР MP3

Оригиналниот SoundMAGIC PL21 Во Уво Бучава Изолирање на Слушалки earbuds за Мобилни мобилен телефон таблета лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Фреквентен опсег 15~22000 Hz наизменична СТРУЈА Отпор 12±10% Ohm Сензитивност 97±2 d B при 1 KHz/m W Кабел должина 1. предупредување
.
Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се.
Наплата/Размена
1.
Удобно,звук-изолирање на уво-совети за намалување на бучава.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.5 mm
Тежина 8 g
Пакување
картон : 100x100x60 mm Боја црна,бела,розова Accesssory СТП Торбичка ,Уво куки ,S, M, L Силикони уво совети ,Кабел Клип
1.
Оригиналниот Sound MAGIC PL21 Во Уво Бучава Изолирање на Слушалки earbuds за Мобилни мобилен телефон таблета лаптоп КОМПЈУТЕР MP3
Кина познатиот бренд
Soundmagic агент
ВО УВО PL21 Model No. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација.(Addtional висока превозот цена можеби е потребно)
Answer : ___________________________ NOTE : ние никогаш нема да прават бизнис со Илиноис и ние не можеме да брод ништо да Илиноис,САД. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина.

Детали

Бренд Име:
SoundMAGIC
Стил:
Во Уво
комуникација:
Жичен
Конектори:
3.5 mm
Безжична Тип:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Функција:
Бучава Поништување,Преносни,Поддржува музика
Приклучок Тип:
L Виткање
Чувствителност:
97±2dB
Зачестеност Одговор Опсег:
15-22000Hz
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
12Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
PL21
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
До 2015
Безжичен:
No
Со Микрофон:
No
боја:
Црна, Бела
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Конектори:
3.5 mm
Употреба:
Преносни Медија Плеер
Пакет:
Yes
Со Микрофон:
No
Безжичен:
No
Свеж

Избор на клиенти