.

.

New
1 Пар Замена Уво Влошки Перница Трајни Слушалки на Уво Покрие Earpad За Зајнхајзер HD280 HD 280 ПРО Слушалки Aug29

1 Пар Замена Уво Влошки Перница Трајни Слушалки на Уво Покрие Earpad За Зајнхајзер HD280 HD 280 ПРО Слушалки Aug29

DEN 151.00
DEN 206.88

Стока
Достапно.


1 Пар Замена Уво Влошки Перница За Зајнхајзер HD280 HD 280 ПРО Слушалки
Опис : Овој приклучок за слушалки перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за Зајнхајзер HD280 HD280 про Слушалки Боја : Црна 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Aritificial кожа и мека пена Големина : x 100mm 75мм Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Повеќе confortable за вашите уши Компатибилен За Зајнхајзер HD280 HD280 про Слушалки Забелешка : Без Оригинални објект,со Висок квалитет предмети гаранција!!
Пакетот вклучува :
1 x1 пар на црна уво влошки

Детали

Материјал:
кожа
Големина:
100mm x 75mm
Број На Модел На:
замена уво влошки
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Бренд Име:
Binmer
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти