.

.

New
Flannelette earmuffs Замени за AKG K701 K702 Q701 Q702 K712pro K601 приклучок за Слушалки(Уво влошки/ слушалки перница) Бутик earmuffs

Flannelette earmuffs Замени за AKG K701 K702 Q701 Q702 K712pro K601 приклучок за Слушалки(Уво влошки/ слушалки перница) Бутик

DEN 1103.52

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Пакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG K701 K702 Q701 Q702 K712pro K601 Мека Удобно Earpads
1.2 nondestructive квалитет на звукот);
1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
2. 1pair=2 парчиња
Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со Skullcandy AKG K701 Слушалки
Нарачана(Тоа е оригинал, за Skullcandy AKG K701 )

Детали

Тип На Објект:
Уво Влошки
Бренд Име:
V-MOTA
Број На Модел На:
AKG K701
Големина:
105mm
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти