.

.

New
EarPads Бела Замена Уво Влошки headband за Удира од Страна на д-Р Дес Студио 1.0 Слушалки Перница Чаши Капак Поправка Делови приклучок за Слушалки

EarPads Бела Замена Уво Влошки headband за Удира од Страна на д-Р Дес Студио 1.0 Слушалки Перница Чаши Капак Поправка Делови

DEN 389.00
DEN 556.32

Стока
Достапно.

Ear Pads Бела Замена Уво Влошки headband за Удира од Страна на д-Р Дес Студио 1.0 Слушалки Перница Чаши Капак Поправка Делови приклучок за Слушалки
Забелешка : Ако ви треба Црна боја ве молиме забелешка или оставете порака до нас . ви благодариме за вашата поддршка.
Состојба : Brand New Овој пар на замена уво перници за Удира од Страна на д-Р Дес Stuido Слушалки.Со мек сунѓер и СТП слој нуди удобно чувство за вас и одлична за замена на вашиот разбиена, bracken или изгубени уво перници. Да ги купите овој пар на трајни уво перници и промена нов изглед за Удира од Страна на д-Р Дес Stuido Слушалки. Карактеристики : Еден пар на замена уво влошки за Удира од Страна на д-Р Дес Stuido Слушалки Идеална замена за изгубени или скршени уво перници Перници со монтажа пластични мислења во внатрешноста на увото влошки, а потоа брзо лесно во вашиот приклучок за слушалки. Материјал : Висок Квалитет на мемориска пена Боја : Црна и бела за да изберат Количина : 1 пар earpad перници + headband Нарачана(Без Оригиналот) Забелешка : Без Оригинални објект,со Висок квалитет предмети гаранција!! Компатибилен со Ритам од Страна на д-Р Дес Stuido Слушалки Пакетот Вклучува : 1 пар на Уво Влошки перници + 1pc headband ЗАБЕЛЕШКА : Уво Влошки Перница се САМО компатибилни со оригиналниот Ритам Страна на д-Р Дес Студио Слушалки. Покажува уво подлога перница Слика : 、

Детали

Материјал:
кожа
Бренд Име:
Renensin
Големина:
Ear pad for Monster Beats By Dr.Dre Studio 1 headphones
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Бела
Пакет:
No
Број На Модел На:
Уво подлога за Чудовиште Победи од Страна на д-Р Дес Студиото 1 слушалки
Име:
Уво подлога headband за Чудовиште Победи од Страна на д-Р Дес Студиото 1 слушалки
Стил:
Уво влошки перници за студиото 1 жичен слушалки
Свеж

Избор на клиенти