.

.

New
Headphone Слушалка DIY Pin Адаптер За Нови HD497 HD447 HD437 EH350 HD202 HD212 LN005039

Headphone Слушалка DIY Pin Адаптер За Нови HD497 HD447 HD437 EH350 HD202 HD212 LN005039

DEN 378.24

Стока
Достапно.


Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса . Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
===Следнава слика е за вашиот референца само===
Она што е во пакет :
Headphone Слушалка DIY Pin Адаптер За Зајнхајзер HD497 HD447 HD437 EH350 HD202 HD212
Ние нудиме на светот превозот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,pls контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .
30 дена гаранција.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.

Детали

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
Големина:
Earphone adapter
Број На Модел На:
HD497 HD447 HD437 EH350 HD202 HD212
Тип На Објект:
Адаптер
Свеж

Избор на клиенти