.

.

New
Linhuipad 55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу

Linhuipad 55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу

DEN 1238.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки Call центар слушалки на уво влошки 100pcs/многу
55мм Крофна Слушалки замена пена сунѓерот влошки
Погоден за слушалки најчесто се користат со ipod играчи, mp3 плеери, мобилни телефони, PDA е итн.
Дизајниран за да се подобри веродостојноста на вашиот аудио страна на амортизирање на вибрации помеѓу вашето уво и слушалки, обезбедување на повеќе различни звуци.
Компатибилен со повеќето слушалки
Материјал : Мека пена, Висока еластичност, трајни и мека

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
Linhuipad
Пакет:
No
Големина:
55mm Diameter
Тип На Објект:
Уво Влошки
Број На Модел На:
F-5535D
Големина:
Outer diameter /thick/hole 55*35mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Боја:
Црна
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти