.

.

New
Црна 1 Пар Замена Уво Влошки Earpads Опфаќа за Аудио-Техника ATH-MSR7 приклучок за Слушалки

Црна 1 Пар Замена Уво Влошки Earpads Опфаќа за Аудио-Техника ATH-MSR7 приклучок за Слушалки

DEN 522.72

Стока
Достапно.

Замена Earpads Опфаќа за Аудио-Техника ATH-MSR7 Слушалки Материјал : високо квалитетен протеин кожа, високо еластична сунѓерот увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки. Мека, трајни и високо еластична. Дизајниран за да се подобри веродостојноста на вашиот аудио страна на амортизирање на вибрации помеѓу вашето уво и слушалки, обезбедување на повеќе различни звуци.

Детали

Бренд Име:
Tekeft
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Број На Модел На:
за Аудио-Техника ATH-MSR7
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти