.

.

New
20 Пар SONY MDR-NC60 Бучава Поништување на Слушалки Замена Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови

20 Пар SONY MDR-NC60 Бучава Поништување на Слушалки Замена Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за SONY MDR-NC60 Бучава Поништување на Слушалки
Карактеристики :
Боја : Црна
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Вештачка кожа , мека пена
Издржливи и мека, висока еластичност
Совршено Се Вклопуваат
Компатибилен со SONY MDR-NC60 Бучава Поништување на Слушалки
Сопствени-Направи ( Кои Не Се Оригинални )
Пакет Се Вклучени :
20 Пар на Замена Уво Влошки Перница

Детали

Бренд Име:
Monlv
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Број На Модел На:
MDR-NC60 Поништување Бучава
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти