.

.

New
OCC Сребро позлата Аудио Кабел жица За JVC ХА-FW01 ХА-FW02 Слушалки

OCC Сребро позлата Аудио Кабел жица За JVC ХА-FW01 ХА-FW02 Слушалки

DEN 1823.52

Стока
Достапно.

OCC Сребро позлата Аудио Кабел жица За JVC ХА-FW01 ХА-FW02 Слушалки опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 3,5 мм позлатени plug OCC сребро позлатен извртени пар (4 core * 19 * 0.08 / OD 2.0 * 2) За OCC, која е една кристално бакар. Карактеристики 1 : OCC чистотата на 99.9999%; 2 : Отпор 8% до 13% пониска од просечната бакар Така можете да добиете најдобра резолуција, и јасно чувство на длабочина, полн со ниска фреквенција, магнетни глас. === Сега, со earhook или без earhook две верзии можат да бидат избрани. Каков вид на стил не ти е потребно? Може да остави порака за нас. Ви благодариме === Уникатен мемориска функција earhook Со 0.6 mm чиста никел жица, плус топлина се смалуваат цевки, топлина се смалуваат цевки опашка засилување слој дополнителен слој. Носат многу послушни, многу удобно и сигурно напорни вежби Продолжување на работниот век, 1000 замор тест, издржливост е три пати повеќе од оригиналната линија. =====

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
OCCSEDKCABLE
Големина:
120cm
боја:
Црна
Бренд Име:
Earmax
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Свеж

Избор на клиенти