.

.

New
Plexton Надгради Сребро Позлатен кој се одвојува за Замена на Кабел Со Микрофон за Аудио Техника ATH-01/02/03/04 IM50 IM70 Слушалка

Plexton Надгради Сребро Позлатен кој се одвојува за Замена на Кабел Со Микрофон за Аудио Техника ATH-01/02/03/04 IM50 IM70 Слушалка

DEN 676.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
PLEXTONE
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти