.

.

New
Надградба на Сребро Аудио Кабел За V-MODA Crossfade ЛП LP2 М-100 M-80 V-80 слушалки Со Далечински Микрофон

Надградба на Сребро Аудио Кабел За V-MODA Crossfade ЛП LP2 М-100 M-80 V-80 слушалки Со Далечински Микрофон

DEN 815.52

Стока
Достапно.

Должина 120cm / 4ft Сребро Кабел Сребро-обложено бакарна жица дека е можно да се добие повеќе совршен квалитет на звукот. Кабел жица тело материјал е полимерни композитни флексибилни Тефлон, Затоа, флексибилноста е добро, многу долг живот, добри издржливост.

Детали

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
со mic3.5mm
Големина:
120cm with mic
Бренд Име:
Earmax
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Свеж

Избор на клиенти