.

.

New
Со Слушалка Кука Алуминиумска Фолија Позлатен TPE Кабел За Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846 LN005866

Со Слушалка Кука Алуминиумска Фолија Позлатен TPE Кабел За Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE846 LN005866

DEN 522.24

Стока
Достапно.


Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

боја:
сива
Бренд Име:
EachDIY
Големина:
se535 Se846
Број На Модел На:
se215 se315 se425 se535 Se846
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти