.

.

New
Фабрика директни продажби секојдневен бизнис модата за печатење долг ракав кошула Нови пристигнувањето на Пролетта високо-квалитетни памук мажите кошула М-XXXL

Фабрика директни продажби секојдневен бизнис модата за печатење долг ракав кошула Нови пристигнувањето на Пролетта високо-квалитетни

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Фабрика директни продажби секојдневен бизнис модата за печатење долг ракав кошула Нови пристигнувањето на Пролетта високо-квалитетни памук мажите кошула М-XXXL

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Стил:
Моден неврзан
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
1550
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Мажи
Сезоната:
Пролет&Есен
Материјал:
Памук
База стил:
моден град
квалитет:
висок-квалитет
Име 1:
Маица
Име 2:
Мажите Кошула
Име 3:
camisa masculina(португалски)
боја:
како Слика
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Свеж

Избор на клиенти