.

.

New
Фабрика директни продажби на Нови пристигнување бизнис секојдневен долг ракав кошула корејски стил мода тенок квалитет памук мажите кошула М-XXXL

Фабрика директни продажби на Нови пристигнување бизнис секојдневен долг ракав кошула корејски стил мода тенок квалитет памук

DEN 1343.52

Стока
Достапно.


Фабрика директни продажби на Нови пристигнување бизнис секојдневен долг ракав кошула корејски стил мода тенок квалитет памук мажите кошула М-XXXL

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Vrace & Hmase
Број На Модел На:
G-6
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Бизнис Неврзан
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер Влакна
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Пол:
Мажи
Сезоната:
Есен&Зима
Материјал:
Памук,Полиестер Влакна
База стил:
моден град
квалитет:
висок-квалитет
Име 1:
Маица
Име 2:
Мажите Кошула
Име 3:
camisa masculina(португалски)
боја:
како Слика
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Свеж

Избор на клиенти