.

.

New
Нов Стил Црна Машко Новина Везови Слободно Секојдневен Кошула Кунг Фу Таи Чи Кошули за Мажи Лето Облека Плус Големина М-XXXL

Нов Стил Црна Машко Новина Везови Слободно Секојдневен Кошула Кунг Фу Таи Чи Кошули за Мажи Лето Облека Плус Големина М-XXXL

DEN 955.00
DEN 1872.00

Стока
Достапно.


Материјал : Памук, Лен
Големина : M L XL XXL XXXL
3 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Нови Лето Традиционален Кинески Мажите 's Кунг фу Кошула Врвот Големина S M L XL XXL XXXL

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
традиционален Кинески стил
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
2713
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук, Лен
Големина:
M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти