.

.

New
2018 нова Кошула мажите памук, Лен долг Ракав Шарени Кошула за човекот тенка Мода Лен Кошула Лен Мажите Облека големина М-3XL

2018 нова Кошула мажите памук, Лен долг Ракав Шарени Кошула за човекот тенка Мода Лен Кошула Лен Мажите Облека големина М-3XL

DEN 947.00
DEN 1578.24

Стока
Достапно.

6, машина за перење, не заборавајте да користите анти-навремено функција, тоа не е дозволено да се фрли вода . 5, 80% + исуши, може да се високи-температура пеглање, облеката ќе биде повеќе мазна . Хемиско чистење е најдобро. 3, детергент за избор неутрални . Услуга 1 : ве Молиме пополнете во правилна примачот адреса : Комплетни, точни примачот информации ќе ви помогне да се добие пакет за вашата адреса побрзо. Одржување 1, чуваат на ладно, суво и вентилирани место. 2, пред вода за перење, во 30-50 целзиусови степени вода натопете за 10 минути. Ако не сте примиле пакетот, ние ќе ве контактираме.Ние ќе ги пратите на статусот на секој пакет за време на извршување на нарачката. 2, треба да се исчисти пред чување, за да се избегне грешки. потоа Плочка, се исуши природно. 4, не се стави лен облека во cedar дрво гардероба. Вие не ќе имате било каква загуба! 3 : Големина информации : Нашата големина е големината на Кина во Азија , па така купувачите мора внимателно да се провери големината на информации пред купување, сите големина информации се мери со физичката големина на информации, купувачи како да се Избере вистинската големина? Ве молиме мерка вообичаениот носат облека податоци, информации, тогаш се однесуваат на големината на информации, одберете ја вашата големина и слични на нашата големина! 4 : Комуникација : Ние работат по 12 часа на ден (освен за викенди и празници),Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 1-12 часа .

Детали

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size 2XL, Asian size 3XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер Влакна,Лен,Памук
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
Кошула-713
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
кинески стил
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Twill
Бренд Име:
MOGELAISI
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Бои:
бела,сива,темно сина,црна
Азија големина:
M,L,XL,XXL,XXL
Ткаенини:
78% Лен + 5% Памук+17% Полиестер Влакна
Стил:
Лен & памук Маица
Свеж

Избор на клиенти