.

.

New
Мажите Цвеќиња Фустан, Кошула Кратко Sleeve Camisas Социјална Masculina Секојдневен Луксуз Бренд Кошула Тенок Одговара Плус Големина 6XL 7XL Лето S075

Мажите Цвеќиња Фустан, Кошула Кратко Sleeve Camisas Социјална Masculina Секојдневен Луксуз Бренд Кошула Тенок Одговара Плус Големина

DEN 1056.00
DEN 1759.20

Стока
Достапно.


ИНФОРМАЦИИ
Материјал | mercerized памук
Рашири | го
Тип | slim fit
Мекост | мека
Дебелина | тенка
БОИ
ГОЛЕМИНА
телото должина рамо градите ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен М 69 26.91 43 16.77 100 39.00 22 8.58 L 71 27.69 44 17.16 105 40.95 22.5 8.78 XL 73 28.47 45 17.55 110 42.90 23 8.97 2 XL 75 29.25 46 17.94 115 44.85 23.5 9.17 3 XL 77 30.03 47 18.33 120 46.80 24 9.36 4 XL 79 30.81 49 19.11 126 49.14 24.5 9.56 5 XL 81 31.59 52 20.28 132 51.48 25 9.75 6 XL 83 32.37 55 21.45 138 53.82 БЕА 25,5 9.95 7 XL 85 33.15 57 22.23 144 56.16 26 10.14
Што е прикажано во табелата се големина на облека големина, а не големината на телото.
Големина на мери од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 1-3cm."
КОЛОКАЦИЈА
Кликнете на за да погледнете -
SHOW
ДЕТАЛИ
ПРЕПОРАЧУВАМ
КЛАСИФИКАЦИЈА

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Libithia
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
S075
боја:
црвена, зелена
Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Сезоната:
Лето
Главната Ткаенини:
100% Памук Mercerized
Шема:
Печатени
Дебелина:
Тенка
Верзија Тип:
тенок одговара
Свеж

Избор на клиенти