.

.

New
Црно Масло Протри Месинг Вртливата Spout Една рачка на Менувачот Кујна, Бар, Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf350

Црно Масло Протри Месинг Вртливата Spout Една рачка на Менувачот Кујна, Бар, Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf350

DEN 2894.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.


Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот). Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.4 mm
Материјали :
Месинг.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.

Детали

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
боја:
Црна
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
anf350
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
Црна
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти