.

.

New
L15965 - Моден Палубата Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Топли и Ладна Вода, за Двојно се Справи со Брегалница Допрете го

L15965 - Моден Палубата Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Топли и Ладна Вода, за Двојно се Справи со Брегалница Допрете го

DEN 4996.00
DEN 5877.60

Стока
Достапно.


(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Ве молиме да се разбере.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање.

Детали

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
L15965
Топли И Ладна Вода:
Yes
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Тежина На Пакет:
Бренд Име:
xTruly
Свеж

Избор на клиенти