.

.

New
НОВИ Антички Црвено Бакар Бања Слив Тапа Бродот да Потоне Миксер Допрете Двоен Corss се Справи со Чешми Една Дупка Палубата Монтирани lnf392

НОВИ Антички Црвено Бакар Бања Слив Тапа Бродот да Потоне Миксер Допрете Двоен Corss се Справи со Чешми Една Дупка Палубата Монтирани

DEN 2496.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.


Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Врвен квалитет, Ниска цена. Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање.4 mm
Материјали :
Месинг.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2".
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот). Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.

Детали

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
lnf392
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Површински Третман:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти