.

.

New
хром месинг делфин дизајн бања потоне тапа слив тапа со двоен крст рачка

хром месинг делфин дизајн бања потоне тапа слив тапа со двоен крст рачка

DEN 3355.00
DEN 5592.00

Стока
Достапно.


Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Висок квалитет на хром Финиш Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство налог

Детали

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број На Модел На:
MY-BF059
Површински Третман:
Хром
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Tuqiu
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Вентил Core Материјал:
Керамички
двојно рачката:
делфин дизајн
Свеж

Избор на клиенти