.

.

New
Сини и Бели Порцелански Златна Позлатен Слив Тапа Бања Една Дупка Топла и Ладна Бела Керамички Тапа Палубата Монтирани ZR483

Сини и Бели Порцелански Златна Позлатен Слив Тапа Бања Една Дупка Топла и Ладна Бела Керамички Тапа Палубата Монтирани ZR483

DEN 1152.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за врати пратката. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. ова не Може да се избегне . Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
GIZERO
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Golden
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
ZR483
Свеж

Избор на клиенти