.

.

New
Златна Тапа Бања Луксузни Европски Стил Swan Резба Суета Потоне Миксер Допрете Палубата Монтирани Countertop torneira ZR476

Златна Тапа Бања Луксузни Европски Стил Swan Резба Суета Потоне Миксер Допрете Палубата Монтирани Countertop torneira ZR476

DEN 2016.00
DEN 2688.00

Стока
Достапно.

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета. Ц, Без Точна адреса на улица. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. 2, Обичај Данок. Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред. Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Бренд Име:
GIZERO
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Golden
Функција:
Никој
Број На Модел На:
ZR476
Вентил Core Материјал:
Керамички
Свеж

Избор на клиенти