.

.

New
Моден злато месинг бања Водопад Тапа Суета Брод Тоне Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете хром еден лост слободен брод

Моден злато месинг бања Водопад Тапа Суета Брод Тоне Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете хром еден лост слободен брод

DEN 2958.00
DEN 4108.80

Стока
Достапно.

Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Стоката претежно shiped преку Кина Пост Воздух Mail,EMS или DHL Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг), која има силна физичка сопственост и да се минимизира веројатноста за корозија и ' рѓа се случуваат.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компоненти со фитинг димензија врши одлична изработка на чешми;пет пати полирање, направени на работното парче огледало површина Бакар+Никел+Хром позлата, долготрајни анти-корозија и сјајна.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
.Времето во транзит време варира со различни превозот методи.

Детали

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Бренд Име:
Tuqiu
Површински Третман:
Злато и црна
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
YS-1388BF
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти